סיפורים אישיים והמלצות

ענת:


"באתי לטפל בגב תפוס ויצאתי עם שתי בנות...

הגעתי לטיפול אצל מעין בעקבות גב תפוס בתקופה בה ניסיתי להיכנס להריון כשנתיים.

תוך כדי המפגש התחלנו לדבר על ניסיונות הכניסה להריון, ומעין הציעה שנתחיל סדרה של טיפולים (בעיקר רפלקסולוגיה) וננסה... כמובן שמיד התמסרתי.

כחודש וחצי לאחר מכן נכנסתי להריון, מעין המשיכה לטפל, להקשיב, להרגיע ולהיות שם במשך כל ההריון ואפילו בלידה.

מספר חודשים לאחר הלידה חזרתי לטיפולי רפלקסולוגיה כדי לחזק את הגוף וסתם להנות משעה שבועית עם מעין ושוב...הריון! (ההפרש בין הבנות שנה ושבעה חודשים).

היום אני אמא לשלוש בנות (השלישית ספונטנית...). לכל מי שכבר כמעט מרימה ידיים (וגם מי שלא), ממליצה בחום להיפגש עם מעין ולקבל ממנה את האנרגיות הקסומות שרק לה יש".נירית:
 
"אף אחד לא ידע בזמנו שהייתי במקום של חושך ובדידות מאוד עמוקה, עברתי דברים איומים ואף אדם בעולם לא ידע. הייתי בן אדם סגור מאוד לא יכולתי לדבר מול קהל הייתי נחנקת מפחד. רציתי לשתף את מה שאני עוברת אבל היה לי קשה מאוד אפילו רק לנסות לדבר על הכאב שהיה בתוכי. הכרתי את מעיין כמורה לרפלקסולוגיה, ידעתי שבמשך הזמן אני אוכל לפנות אליה מין תחושה שזה הדבר הנכון, ובאחד הימים אזרתי אומץ וביקשתי להיפגש איתה לפני השיעור.

מאותו היום חיי השתנו – סיפרתי לה על היותי קורבן להתעללות מינית במשך 4 שנים ברציפות כנערה. נורא התרגשתי ורעדתי מבפנים, אבל בנוסף הייתה לי הרגשה שאני לא אשכח לעולם מין סוג של כוח וחוזקה שבאמת אני עושה את הדבר הנכון, עם האדם הנכון והייתה בליבי הקלה מאוד גדולה ותחושת ביטחון עצומה!!!

הדבר הראשון שהיא עשתה הוא לשלוח אותי לעזרה ולשיחות של פסיכולוגית שעסקה בתחום. התחלתי לטפל בעצמי!

לאחר כמה חודשים הפסיכולוגית נאלצה להפסיק את הטיפול והתחלתי להגיע למעיין לטיפולים בקליניקה. תוך כדי מעיין לימדה אותי לאהוב את עצמי, לקבל את עצמי, לסלוח, לגדול, ולפרוח ובמשך השנים שהיא טיפלה בי מפרח נבול וסגור הפכתי להיות פרח פתוח שרק פורח יותר וגדל יותר... בזכות התהליך הזה הגעתי למקומות מרגשים ביותר ועשיתי מהפך בחיי, פשוט נולדתי מחדש!!! והיום אני מטפלת מצליחה ואפילו מורה שעומדת מול כיתה ולא מפחדת לדבר וללמד.. "


עדי:

"כשנשכבתי על המיטה הרגשתי את הפחד עוטף אותי, כמו אוהל כזה, אבל משהו קרה כשהרגשתי את הידיים שלך, הבועה הזאת של הפחד התנפצה.. הרגשתי בטוחה..

תוך כדי הטיפול עלו התמונות, אבל כמו שהן באו, ככה הן עזבו. הצלחתי כבר לנשום ולהמשיך בשגרה יחד עם התמונות, לחיות איתן זה מה שאני עושה ב4 שנים האחרונות, אבל שהן "יעופו" מהמחשבות שלי...לא קרה לי עדיין. בתקופה האחרונה אני מרגישה די חסרת אונים מול "הדבר הזה" הרגשתי שהוא משתלט עלי והייתי מאוד קרובה לוותר "בקרב" הזה, את החזרת לי את התקווה שיכול להיות אחרת.

תקווה, זה לא משהו שחשבתי שאני יכולה להרגיש יחד עם "הדבר הזה" , האנרגיות, המגע והביטחון שלך נתנו לי משהו שלא חשבתי שיכול להיות. טיפול של 3 שנים אצל "פסיכולוגית מנוסה" לא הצליחו לעשות חצי ממה שאת עשית.

החיוך שלא הצלחתי להוריד כל הנסיעה הביתה תרגם לי את התחושה הזאת למילים, "יכול להיות אחרת".


נוריה, בת 5 (ואימא שלה):

"כשנוריה עברה לגן חדש, הרגשתי שהיא צריכה איזה חיזוק. היינו אצל מעין והיא הרכיבה לה תמציות באך שעזרו מאוד. אחרי כמה חודשים חווינו אירוע מפחיד – היינו במעלית שפתאום צנחה למטה עד שנעצרה בין קומות ולקח זמן עד שחילצו אותנו. זה היה מפחיד לכולנו, ונוריה עברה כמה ימים ולילות של חרדות ממש. אחרי כמה ימים היא קמה בוקר אחד ואמרה לי: "אימא, אני חושבת שצריך להתקשר למעין שתיתן לי תרופה". כמובן שעשיתי זאת, ועוד באותו היום מעין הכינה לה תמצית. נוריה שמחה וההקלה הייתה מהירה ומשמעותית."


נטע, בת 10 חודשים (וההורים שלה):

"נטע הייתה תינוקת רגישה ולא שקטה. כשהייתה בת כ-8 חודשים התחילו להופיע לה גירויים בעור, יובש מגרד ומציק, והיא הייתה פוצעת את עצמה. הרפואה המערבית אבחנה את זה כ"אטופיק דרמטיטיס" (אסטמה של העור). קיבלנו משחות, הלכתי איתה גם למומחה ברפואה סינית שנתן לי עוד משחות וסבונים מיוחדים, וקיבלתי את הרושם ש"אין הרבה מה לעשות". יש ילדים כאלה, וצריך ללמוד לחיות עם זה..

הגעתי למעין דרך המלצה, בהתחלה היה לי קצת מוזר כל התפיסה שלה את העניין, אבל נתתי לזה צ'אנס. היא טיפלה בה גם בקליניקה וגם מרחוק, ואחרי 5 טיפולים הילדה הייתה נקייה! עד היום כאשר היא כבר כמעט בת שנתיים זה לא חזר. נכון שהילדה עדיין רגישה ואני שמה לב עדיין לשימוש בחומרים טבעיים (טיטולים אקולוגיים מכותנה, משחות על בסיס טבעי בלבד, סבון כביסה עדין וכו') אך גם לנטע וגם לנו זו הקלה גדולה מאוד."